Godziny otwarcia:Pon – Sob 10:00 – 19:00, Nd 11:00 - 15:00
Dostawa na terenie Warszawy
Twój koszyk: 0 items - zł0.00 0
0 items - zł0.00 0

O nas

Z myślą o niebanalne bukiety na zamówienie.

welcome

Jakim powinien być idealny bukiet kwiatów?

'.esc_attr__('image', 'camelia').'

Kochamy kwiaty, uwielbiamy tworzyć kompozycje kwiatowe, które odzwierciedlają Wasze uczucia. To co robimy, przynosi nam dużo radości, satysfakcji i dobrej energii. Cieszymy się, że pomagamy spełniać Wasze marzenia, tworzymy bukiety, które pokazują indywidualny styl, przekazują emocje, inspirują, zakochują w sobie!

Stworzymy wymarzony piękny bukiet kwiatów

według twoich indywidualnych wymagań

Nasze doświadczenie to połączenie pracy w wielu kwiaciarniach nie tylko w Polsce, ale również w Ukrainie, które jest wzmocnione naszym własnym stylem oraz poczuciem estetyki. Bukiet dla nas to nie tylko kwiaty, ale również świetna możliwość powiedzieć coś ważnego drugiej osobie nie używając słów – „Kocham Cię”, „Dziękuję Ci”, „Jesteś dla mnie ważna/ny”. Tworzymy kompozycje kwiatowe, które zatrzymają się w pamięci osoby obdarowanej na długo.

Lepiej niż my o sobie, powiedzą o nas nasi klienci

Opinie

Zdecydowanie polecam kwiaciarnię Katie Beflower. Bukiety są robione z wielką pasją i zaangażowaniem, co daje niespotykany efekt.

Adrian Dzienkiewicz

Kasia jest mistrzem w swojej profesji!! Zawsze robi dla nas piękne bukiety i do tego tworzy super atmosferę w samej kwiaciarni! Zdecydowanie polecam, każdemu kto lubi piękne kwiaty i ciekawe kompozycje👌🏻

Katarzyna Sawicka

Sympatyczna i pomocna obsługa, piękne bukiety i konkurencyjne ceny. Polecam gorąco

Nazar Kalinchuk

Masz pytanie ?

prosimy o informację, jak możemy pomóc