Godziny otwarcia:Pon – Sob 10:00 – 19:00, Nd 11:00 - 15:00
Dostawa na terenie Warszawy
Twój koszyk: 0 items - zł0.00 0
0 items - zł0.00 0

Flower Box

Nasz flower box!

Najlepszy pomysł na prezent

Są to efektowne, eleganckie i stylowe pudełka w różnych kolorach, do których wkładamy świeże kwiaty, które jeszcze długo będą cieszyć osobę obdarowaną swoim pięknym wyglądem i aromatem. Bez wątpienia, taki prezent pozostanie w pamięci na długo, więc nic dziwnego, że kwiaty w pudełku cieszą się coraz większą popularnością.

Dlaczego żywe kwiaty w pudełku są świetnym pomysłem na prezent?

Nasze flowerboxy powstały z miłości do pięknych dekoracji, które idealnie wpasowują się do każdego wnętrza.

Jest to bardzo praktyczny sposób na prezent, ponieważ osoba obdarowana nie będzie musiała się martwić o wazon, do którego musi wstawić zwykły bukiet, jak również nie będzie musiała podcinać łodygi oraz regularnie wymieniać wodę.

Estetyczne i funkcjonalne pudełka, klasyczne lub nowoczesne, wzbudzają pozytywne emocje i ozdabiają otaczającą nas przestrzeń. Starannie selekcjonujemy i dobieramy najpiękniejsze kwiatowe kompozycje, które niewątpliwie trafiają w Twój gust.

Ten piękny upominek w ekskluzywnym pudełku, który tworzymy na specjalne zamówienie to idealne rozwiązanie, gdy nie masz pomysłu na niebanalny prezent.
Najpopularniejsze wśród wszystkich kwiatów są róże w pudełku, są one symbolem miłości, jak również zawsze doskonale się prezentują.

Have Any Questions?

please let us know how we can help you
  Twoje Imię *
  Twój adres e-mail*
  Twój Telefon *
  Dostawa *
  Data *
  Godzina dostawy *
  Dokładny adres *
  Schemat kolorów
  Okazja
  Budżet
  Styl bukietu*

  Komentarz